TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset

YILMAZ ÖZDİL SORDU: “AHMET DAVUTOĞLU VE ALİ BABACAN’LA AKP’Yİ İNDİRECEĞİNİZE İNANIYOR MUSUNUZ?”

Sözcü TV Genel yayın yönetmeni Yılmaz Özdil Akşener masadan ayrıldıktan sonra sordu:  “Bir ittifak kuralım, Binali Yıldırım ve Nurettin Nebati o ittifaka alalım, sonra da AKP’yi iktidardan indirmeye çalışalım, bu..

YILMAZ ÖZDİL SORDU: “AHMET DAVUTOĞLU VE ALİ BABACAN’LA AKP’Yİ İNDİRECEĞİNİZE İNANIYOR MUSUNUZ?”

Sözcü TV Genel yayın yönetmeni Yılmaz Özdil Akşener masadan ayrıldıktan sonra sordu:  “Bir ittifak kuralım, Binali Yıldırım ve Nurettin Nebati o ittifaka alalım, sonra da AKP’yi iktidardan indirmeye çalışalım, bu mantıklı geliyor mu?” diye sordu.

Özdil sözlerine şöyle devam etti “AKP Genel Başkanı Binali Yıldırım yerine AKP Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu masada, AKP’nin Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati yerine, AKP’nin Hazine ve Maliye Bakanı Ali Babacan masada ve siz bu kadroyla AKP’nin iktidarına son verileceğini düşünüyorsunuz. Ve bir yıldır topluma buna inandırıyorlar.” dedi.

Yılmaz Özdil “Meral Hanım kalkarsa, Binali Yıldırımı oturtun masaya AKP’yi o şekilde indirin.” diyerek “Bunun mantıklı olabileceğini bu topluma inandırdılar.” ifadelerini kullandı.

Özdil “Ekmeleddin İhsanoğlu diye birini Atatürkçü diye seçmenlere dayatan kadro, bir yıldır bu topluma Ahmet Davutoğlu ile Ali Babacan’la ortak hareket ederek, AKP’yi iktidardan indirebileceklerine bu toplumu inandırmaya çalışıyorlar. Bu toplum aslında şu anda bunun şokunu yaşıyor. Toplum kazanacağına inandırılıyor ve yarı yolda bıraktırılıyor.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)