TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

VATANDAŞ MİLLET İTTİFAKI’ NIN İKTİDAR OLACAĞINI SÖYLEDİ

CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay İstanbul Bağcılar’ da vatandaşları ziyaret etti. Ziyaret esnasında vatandaşlarla Engin Altay arasında şu diyaloglar gerçekleşti. Esnaf: Milletin alım gücü de azaldı. Vatandaş yarım ekmeği ikiye..

VATANDAŞ MİLLET İTTİFAKI’ NIN İKTİDAR OLACAĞINI SÖYLEDİ

CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay İstanbul Bağcılar’ da vatandaşları ziyaret etti. Ziyaret esnasında vatandaşlarla Engin Altay arasında şu diyaloglar gerçekleşti.

Esnaf: Milletin alım gücü de azaldı. Vatandaş yarım ekmeği ikiye bölüp çeyrek olarak alıyor. O çeyrek ekmeği evine götüren vatandaşlar var. Bazı vatandaşlar geliyor fiyat soruyor almadan gidiyor.

Engin Altay: Yarım ekmek döner 7 lira, millet bunu alamıyor. Manzara bu, az kaldı az.

VATANDAŞ: MERAL AKŞENER İLE BİRLİKTE İKTİDAR OLACAKSINIZ

Ben siyaset aşığıyım, kendimce. Türkiye’nin 7 bölgesi var, her bölgeye birer tane çimento fabrikası, her bölgeye birer tane demir çelik fabrikası, milletvekili sayısı azaltılmalı, siyasal hakları azaltılmalı. Ben inanıyorum ittifak, başka bir değişle koalisyon olarak Meral hanımla birlikte iktidar olacaksınız bu kesin. Sizden isteğim şu, AKP’den özellikle Binali, ki ben ona Cinali diyorum 27 katrilyonu nereden kazandın, sen kendi deyiminle; ‘Topal Dursun’un oğluydun bizim Erzincan’da köy otobüsü sürüyordun.’ Nereden kazandın. Ben de Erzincanlıyım merkezdenim.

Engin Altay: Ağababası var. Alyansı gösterdi bütün servetim bu dedi. Bu artarsa bir iki çalmışım dedi. Arttı.

Vatandaş: Eğer İmam Hatipliler bunu yaparsa ben bilemiyorum artık. Sizden bir şey daha isteyeceğim lütfen genel başkanınıza itaat edin. Bakın sizin içten parçalanmanızı bekleyecekler buna mahal vermeyin.

Engin Altay: Ne diyor genel başkan ‘geliyor gelmekte olan, az kaldı’ diyor.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)