TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

VATANDAŞ BU SİSTEMDEN KURTULMAK İÇİN BİRAN EVVEL SEÇİM İSTİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı yurt genelinde il ve ilçe gezilerine devam ediyor. Vatandaşların sorunlarını dinliyor. Erzincan’ da gazetecilere şu açıklamalarda bulundu; Vatandaş bu sistemden kurtulmak amaçlı biran evvel seçim istiyor..

VATANDAŞ BU SİSTEMDEN KURTULMAK İÇİN BİRAN EVVEL SEÇİM İSTİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı yurt genelinde il ve ilçe gezilerine devam ediyor. Vatandaşların sorunlarını dinliyor. Erzincan’ da gazetecilere şu açıklamalarda bulundu;

Vatandaş bu sistemden kurtulmak amaçlı biran evvel seçim istiyor kulağıma söylüyor. Büyük bir korku var yüksek sesle bağırmıyor insanlar. Ben gördüklerimi söylüyorum kendi fikrimi ortaya koymuş değilim. Bir tek sizden öğrendiklerime çözüm üretiyoruz, o çözümleri paylaşıyoruz. Gördüğüm o vatandaşta çok fakirleşme var.

Şahsıma dair bir çalışma yapmıyorum. Öyle olsa zaten bilirsiniz anlarsınız. Türkiye’nin önünü tıkamayacağım dedim. Mesele Sayın Erdoğan’a düşmanlık değil, konu Sayın Erdoğan da değil. Türkiye’deki konu şu anda içinde bulunduğumuz Partili Cumhurbaşkanlığı sistemi.

Bunun değişmesi gerekiyor. Sizin oyunuzun, sizin fikrinizin, sizin düşüncenizin, sizin üzerinizden rekabet edilebilmesinin yolu bu ucube sistemden kurtulunmasından geçiyor. Bütün anketlerde de vatandaş bu ucube sistemden kurtulalım diyor. Benim önceliğim bu ucube sistemden kurtuluşun yolunu açmak. Onu engelleyecek hiçbir hareket içinde olmayacağım. Bu netlikte söylüyorum. Çünkü çocuklarımıza bu Türkiye’yi bırakamayız. İyi gitmiyor, öncelikle sistem sorunumuz var bizim insanlar meselesi değil, kimse kimsenin düşmanı değil.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)