TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Siyaset

VATANDAŞ AKŞENER’E YOLSUZLUKLARI ANLATTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezilerine devam ediyor, vatandaşları dinlemeye devam ediyor. İşte Erzurum’ da vatandaşların anlattıkları. Vatandaşlardan birisi Pasinler Belediyesinde birçok yolsuzluk yapıldığını ve kendilerine gitmeleri için..

VATANDAŞ AKŞENER’E YOLSUZLUKLARI ANLATTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezilerine devam ediyor, vatandaşları dinlemeye devam ediyor. İşte Erzurum’ da vatandaşların anlattıkları.

Vatandaşlardan birisi Pasinler Belediyesinde birçok yolsuzluk yapıldığını ve kendilerine gitmeleri için baskı yapıldığını belirterek, “Pasinler Belediyesinde her türlü yolsuzluk yapılıyor. Biz kalabalık bir aileyiz hepimize baskı var. İş başvurusu için belediyeye gittiğimde bana iş vermedi hatta argo kelimeler kullandı. Bende ona karşılık verdim diye 3 ay ceza evinde yattım. Kaymakam devletin arazilerini kendisine satıyor.

Bir başka vatandaş ise şunları kaydetti: “Kaç sefer gittim AKPliler kovaladılar. Pasinler Belediye Başkanı iş vereceğim dedi yanındakiler hep kovaladılar. Ben sara hastayım. AKPliler belediyeden kovaladılar. Raporumda elimde. Maddi gücüm yok. Söz verdiler iş için sonra işine gelene aldılar. Hep kendi adamlarını aldılar”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)