TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

VARAN 2: İYİ HABER GAZETESİNİN ATOM KARINCASI DA VEKİL ADAY ADAYI

Ankara Bölge Sorumlumuz Seçil Akın Diyarbakır’dan Aday Adaylığına Başvurdu. İYİ Haber Gazetesinin görevlilerinden siyaset atağı. Reklam Direktörümüz Hayri Öğretici’den sonra Ankara Bölge Sorumlumuz Seçil Akın da Diyarbakır Bölgesinden Aday Adaylığına..

VARAN 2: İYİ HABER GAZETESİNİN ATOM KARINCASI DA VEKİL ADAY ADAYI

Ankara Bölge Sorumlumuz Seçil Akın Diyarbakır’dan Aday Adaylığına Başvurdu.

İYİ Haber Gazetesinin görevlilerinden siyaset atağı. Reklam Direktörümüz Hayri Öğretici’den sonra Ankara Bölge Sorumlumuz Seçil Akın da Diyarbakır Bölgesinden Aday Adaylığına başvurdu.

Aday Adaylığının son gününde Başvuruda bulunan Akın’ın oldukça heyecanlı olduğu gözlemlendi.

Özellikle meclis kulislerini sürekli takip ederek bütün çevrelerle  sıcak ilişkide bulunan Seçil Akın’ı tanıyanlar “Atom Karınca”  lakabı ile biliyor. Artık Meclis’te de bir atom karınca olacak gibi görülüyor.

On parmağında on marifet

Aday Adaylığı hakkında Gazetemize bir açıklamada bulunan Seçil Akın şunları söyledi: “İYİ Parti kurulduğundan bu yana Sayın Genel Başkanımızın saflarında yer aldım. Çankaya Teşkilatının Kurucular Kurulu üyesiyim. Meral Akşener Hanım’ın mücadelesinin sürekli içindeyim. Memleket meselelerine olan hakimiyeti, samimiyeti ve dirayeti bizi kendisine bağladığı gibi, milyonların da umudu haline geldi.

Tek adam sisteminden kurtulmak için önce Millet İttifakının kurularak mahalli seçimlerden müspet sonuç alınması; daha sonra 6’lı masaya çevrilerek uzun yıllardan sonra ilk defa AKP’nin seçimi kaybedecek aşamaya gelmesi çalışmalarında Genel Başkanımızın rolü çok  büyüktür. Tek adam rejiminden kurtulduktan sonra da demokratik kurum ve kurulların yapacağı çalışmalarla ülkeyi düze çıkartacak reçete de ancak ve ancak Meral Akşener’in uzman kadrolarının elindedir. Millet ittifakı olarak çok güzel bir rüzgar yakaladık. Bu rüzgara bir yelken de ben olmak istedim. Memleketim olan Diyarbakır’ı bazı kötü imajlardan  kurtarıp bu rüzgarın meltemiyle normalleştirip Türkiye’nin entegrasyonunda, motivasyonunda uygar bir şehir haline getirmek istedim.

Genel Başkanımızın hiçbir ayırım yapmadan ülkemizin her yanını karış karış, sevgi ve muhabbetle, insan üstü bir gayretle nasıl dolaştığına çok yakın şahidim. Ben de bir kadın olarak kendisinin yüklendiği bu ağır sorumluluğun  altına girip, yükünü hafifletip, mücadelesine ortak olmak istedim. Gayret bizden, takdir Allah’tandır. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın inşallah” dedi.

İYİ Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Seçil Akın 1978 doğumludur. On parmağında on marifet olan Akın, İYİ Parti Çankaya Kurucular Kurulu Üyesi olup, aynı zamanda Hayvan Hakları Komisyon Başkanlığı da yapmaktadır. Başarılı bir iş insanı olan Atom Karınca, Gayrimenkul Danışmanlığının yanında Tüsyat Genel Başkanlığını da yürütmektedir. Aynı zamanda İYİ HABER Gazetesi Ankara Bölge Sorumlusu olan Seçil Akın 2 çocuk annesidir.

İYİ HABER Gazetesi olarak Seçil Akın’ı tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)