TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ÜSKÜDAR MEYDAN SAVAŞI

İftar çadırı kurmak isteyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıtaları ile AKP’li Üsküdar Belediyesi zabıtaları arasında kavga çıktı. Polis zabıtaları ayırmakta güçlük çekti. Ramazan dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Üsküdar Meydanında İBB’ye ait..

ÜSKÜDAR MEYDAN SAVAŞI

İftar çadırı kurmak isteyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıtaları ile AKP’li Üsküdar Belediyesi zabıtaları arasında kavga çıktı. Polis zabıtaları ayırmakta güçlük çekti.

Ramazan dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Üsküdar Meydanında İBB’ye ait alanda iftar çadırı kurmak istedi. Ancak AKP’li Üsküdar Belediyesi çadırların kurulmasına müsaade etmek istemedi.

Sabah saatlerinde çadır kurmak isteyen Büyükşehir Belediyesi zabıtaları ile Üsküdar Belediyesi zabıtaları arasında çıkan münakaşa daha sonra kavgaya dönüştü. Bir anda Üsküdar Meydanı savaş alanı görüntüsü verdi. Kavgaya müdahale eden polisler tarafları ayırmakta zorluk çektiler.

Kavganın yatışması ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesinin çadırları konuşlandırılmaya başlanıldı. Üsküdar Belediyesinin zabıtaları meydanda toplu şekilde beklemekte olup, Emniyet güçleri olası bir saldırının önüne geçmek için hazır vaziyette bekletiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)