TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Güncel Siyaset Spor

SÜLEYMAN SOYLU İLE YAPILAN RÖPORTAJ FENERBAHÇE’Yİ KARIŞTIRDI

Kahramanmaraş’ta FB TV’nin Süleyman Soylu ile röportaj yapması Fenerbahçeli taraftarları ayağa kaldırdı. 2 milyon görüntülenme alan paylaşımın altına Sarı – Lacivertliler binlerce olumsuz yorum yaparken Ali Koç’a “Ne gerek vardı”..

SÜLEYMAN SOYLU İLE YAPILAN RÖPORTAJ FENERBAHÇE’Yİ KARIŞTIRDI

Kahramanmaraş’ta FB TV’nin Süleyman Soylu ile röportaj yapması Fenerbahçeli taraftarları ayağa kaldırdı. 2 milyon görüntülenme alan paylaşımın altına Sarı – Lacivertliler binlerce olumsuz yorum yaparken Ali Koç’a “Ne gerek vardı” diyerek isyan ettiler.

Fenerbahçe yönetiminden bazı üyeler deprem bölgesi ziyareti sırasında Süleyman Soylu ile görüştü.
FB TV’nin görüşme sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla yaptığı röportajın sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanması sonrası ise ortalık karıştı.
Paylaşımın ardından Fenerbahçe taraftarları Sarı – Lacivertli kulübe ve FB TV’ye çok sert tepki gösterdi.
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:
Afet bölgesinde depremin yol açtığı yıkımla ilgili çeşitli incelemeler ve temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş’a giden Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Kemal Danabaş, Ruşen Çetin ve Bekir İrdem, burada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla bir araya geldi.
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan deprem felaketiyle ilgili Yöneticilerimizle yaptığı toplantı sonrası Fenerbahçe TV’ye değerlendirmeler yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.
PAYLAŞIMIN ALTINA BİNLERCE OLUMSUZ YORUM GELDİ

Tweet’i alıntılayarak tepkisini gösteren taraftarla başkan Ali Koç’a da göndermede bulundu. İlgili tweetin görüntülemesi ise 2 milyonu geçti.

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)