TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

SONUÇLARI GÖRÜNCE SARAY’ DA SESSİZLİK OLDU

“Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı görevini yapış tarzını onaylıyor musunuz” sorusuna yüzde 26,9’u onayladığını söylerken, katılımcıların yüzde 62,8’i orman yangınlarında hükümetin başarısız olduğunu dile getirdi. Aksoy Araştırma tarafından haftalık olarak yapılan ‘Türkiye Monitörü’..

SONUÇLARI GÖRÜNCE SARAY’ DA SESSİZLİK OLDU

“Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı görevini yapış tarzını onaylıyor musunuz” sorusuna yüzde 26,9’u onayladığını söylerken, katılımcıların yüzde 62,8’i orman yangınlarında hükümetin başarısız olduğunu dile getirdi.

Aksoy Araştırma tarafından haftalık olarak yapılan ‘Türkiye Monitörü’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırma yaşanan yangınların ve hükümetin süreci yönetme biçiminin seçmen tercihlerini anlamlı oranda etkilediğini gösteriyor. Araştırma sonuçlarına göre bu pazar seçim olsa Cumhur İttifakı’nın oy oranı yüzde 38,6 iken Millet İttifakı’nın oy oranı ise yüzde 42,0.

Araştırmada orman yangınlarına müdahale konusunda hükümet başarısız bulunurken yangınları söndürmekten birinci derecede sorumlu olan kurumun Tarım ve Orman Bakanlığı olduğunu düşünenlerin oranı ise yüzde 83,5.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)