TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

SİNEM KOBAL’ DAN HAYTAP’ A BAĞIŞ

Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Sinem Kobal, 14 Ağustos’ta 34 yaşına basacak. Sevenlerinden doğum gününde hediye yerine HAYTAP’a (Hayvan Hakları Federasyonu) bağış yapmasını isteyen Kobal, sosyal..

SİNEM KOBAL’ DAN HAYTAP’ A BAĞIŞ

Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Sinem Kobal, 14 Ağustos’ta 34 yaşına basacak. Sevenlerinden doğum gününde hediye yerine HAYTAP’a (Hayvan Hakları Federasyonu) bağış yapmasını isteyen Kobal, sosyal medya hesabından çağrıda bulundu.

“Bütün kalbim ve iyi dileklerim ülkemizin güzel ormanlarında, yangın bölgelerindeki insanlarımızda, hayvanlarımızda. Doğum günümü bir nebze de olsa anlamlı hale getirmek adına, her zaman olduğu gibi şimdi de yangın bölgelerindeki canlarımızı kurtarmak ve güvenli alan sağlamak için canla başla çalışan HAYTAP’ın desteğimize ihtiyacı var. Hem de her zamankinden çok. Bu yüzden doğum günüm için hediye göndermek isteyen herkesin HAYTAP’a bağışta bulunarak, bir canlı için fayda sağlaması, bana hediyelerin en güzeli olur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)