TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

SELİM TEMURCİ: “GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER”

Gelecek Partisi İstanbul 1’nci Bölge Milletvekili Adayı Temurci vermiş olduğu iftar yemeğinde açıklamalarda bulundu.   İYİ HABER Gazetesi Muhabiri Ömür Nemli’nin bildirdiğine göre, Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Şinasi Kutay..

SELİM TEMURCİ: “GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER”

Gelecek Partisi İstanbul 1’nci Bölge Milletvekili Adayı Temurci vermiş olduğu iftar yemeğinde açıklamalarda bulundu.

 

İYİ HABER Gazetesi Muhabiri Ömür Nemli’nin bildirdiğine göre, Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Şinasi Kutay ile İstanbul 1’nci Bölge Milletvekili Adayı Selim Temurci geniş katılımlı bir iftar yemeği verdiler. Davetliler arasında Gazetemizden Ömür Nemli de vardı. Temurci Ömür Nemli ile yakından ilgilendi.

 

İYİ HABER Gazetesini çok yakından takipten ettiğini belirten Temurci, yapılan seviyeli haberler ve yorumlarla İYİ HABER Gazetesinin toplumun genelinde haklı bir saygınlığı yakaladığını belirttikterek, seçim startının verilmesinden sonra İlk röportajı Gazetemizle yapma sözü vermiştir.

 

Zaman zaman siyasi sohbetlerin de yapıldığı programda Selim Temurci iktidarın yirmi yıldır ülkeyi çok kötü yönettiğini belirterek; hak, hukuk ve adaletin kaybolduğunu, işsizliğin arttığını, dünyanın en büyük mülteci alan ülkesi olduğumuzu belirterek adeta AKP’nin yandaşları ve yolsuzluklarıyla ülkemizi kuşatma altına aldıklarını söyledikten sonra: “Ama 15 Mayıs’ta halkımız bunların biletini kesecek ve demokratik yollardan geldikleri gibi gidecekler” demiştir.

 

Altılı masa liderlerinin son derece uyum içerisinde faaliyet gösterdiklerini de söyleyen Temurci, gerek Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun ve gerekse tüm teşkilatın masada alınan kararlara sıkı sıkı bağlı olduklarını da sözlerine eklemiştir.

 

İYİ HABER Gazetesi olan Selim Temurci’yi tebrik eder, Milletvekili adaylığında başarılar dileriz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)