TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Güncel

SELDA ŞEF TEKRAR İYİ HABER’DE

Daha önceden İYİ HABER Gazetesinde görev yaparken çeşitli sebepler nedeniyle bir müddet ayrı kalan Başarılı Muhabirlerimizden Selda Şef İYİ HABER Gazetesi Konya Bölge Sorumlusu olarak tekrar yuvaya dönüş yapmıştır. Renkli..

SELDA ŞEF TEKRAR İYİ HABER’DE

Daha önceden İYİ HABER Gazetesinde görev yaparken çeşitli sebepler nedeniyle bir müddet ayrı kalan Başarılı Muhabirlerimizden Selda Şef İYİ HABER Gazetesi Konya Bölge Sorumlusu olarak tekrar yuvaya dönüş yapmıştır.

Renkli ve pozitif bir kişiliğe sahip Selda Şef’in tekrar gazeteye dönüş yapması İYİ HABER Gazetesi camiasında sevinçle karşılanmıştır.

Selda Şef Gazetecilik yanında profesyonel olarak beş yıldır emlakçılık yapıyor. Ayni zamanda de birisi 56, diğeri 27 daireli toplamda 83 daireli iki adet sitede Profesyonel Site yöneticiliği yapmaktadır. Selda Şen Konya’da ikamet ediyor ve evlidir.

Selda Şef’in siyaset deneyimi de mevcuttur. CHP Taşkent meclis 1.inci sıradan adaylığı olan Selda Şef, asıl Faaliyetlerine İYİ Parti’de devam etmiştir. Konya’da üç yıl İYİ Parti İl Teşkilatı yöneticiliği yanında Kadın Kolları İl Başkanlığı adaylığı da vardır.

İYİ HABER Gazetesi olarak arkadaşımıza “Hoş Geldin” diyor, kaleminin keskin olmasını diliyoruz.

Osman Bölükbaşı Dara

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)