TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

SANA GÖRE FİYATLAR UYGUN

Kemal Kılıçdaroğlu partisinin gurup toplantısında TBMM’ de konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu şu sözleri söyledi; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’da evinin yakınındaki Tarım Kredi Kooperatifleri’nin marketinden yaptığı alışverişe ilişkin, “Fiyatlar uygun” açıklaması hakkında konuşan..

SANA GÖRE FİYATLAR UYGUN

Kemal Kılıçdaroğlu partisinin gurup toplantısında TBMM’ de konuşma yaptı.

Kılıçdaroğlu şu sözleri söyledi;

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’da evinin yakınındaki Tarım Kredi Kooperatifleri’nin marketinden yaptığı alışverişe ilişkin, “Fiyatlar uygun” açıklaması hakkında konuşan Kılıçdaroğlu, “Sana göre fiyatlar uygun. Sen elektrik, doğalgaz, su ödemezsin. Sen bedava yaşıyorsun, her şey bedava sana. Sen acaba asgari ücretlinin nasıl geçindiğini biliyor musun? Sen fiyatların ne olduğunu bilmiyor musun?” ifadeleri ile tepki gösterdi.

Biz Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi getireceğiz derken ana felsefemiz bu. Milletvekili milletin vekili olmalı, ahlaklı olmalı. TBMM’de ihale takipçisi milletvekili olmamalı. İnşallah iktidar olacağız, ilk çıkaracağımız kanun Siyasi Ahlak Kanunu olacak. Düşüncelerinden, inancından, kimliğinden ötürü kimseyi ötekileştirmeyeceğiz.

Eğer, 19 yıl bir kişi iktidar olup 19 yılda hala yurt sorununu çözememişse bir sorun var demektir. Bunların düşünceleri çok farklı. Halkın sorunlarını çözmek gibi bir düşünceleri yok, amaç cebimizi nasıl doldururuz.

Kara kış geliyor. İnsanlar faturalarını ödeyemiyor. Daha zamlar gelmedi. Kara kışta göreceksiniz Erdoğan ekonomisini. Yağmur gibi zamlar gelecek. Bu zamlarla kim mücadele edecek?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)