TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset

SAHTE DEPREMZEDE KILIÇDAROĞLU’NU PROTESTO ETMİŞ

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MÜSİAD Malatya eski şube başkanı Hüseyin Kalan’ın kendisini depremzede gibi gösterip Kılıçdaroğlu’nu protesto ettiğini iddia etti. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ilginç bir protesto iddiasında..

SAHTE DEPREMZEDE KILIÇDAROĞLU’NU PROTESTO ETMİŞ

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MÜSİAD Malatya eski şube başkanı Hüseyin Kalan’ın kendisini depremzede gibi gösterip Kılıçdaroğlu’nu protesto ettiğini iddia etti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ilginç bir protesto iddiasında bulundu. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Malatya’da protesto edenler arasında iktidara yakınlığıyla bilinen Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) Malatya şube eski başkanı Hüseyin Kalan’ın olduğunu açıkladı. Kalan, Malatya’da Yeşilyurt Belediyesi’nde de AKP’den meclis üyeliği yapmıştı.

TELE1’e açıklamalarda bulunan  Özel, şunları anlattı:
“Konteynerin birinden birisi genel başkanımızı protesto etmeye başladı. İlk başta şaşırdım; konteynerden bir depremzede diye düşünüyorsunuz, ‘CHP zihniyetli, biz sizi biliriz, gidin buradan, falan.’ O sırada Veli Ağbaba (CHP Malatya milletvekili) o konteynere doğru döndü ve ‘Hüseyin bey, tanıdım sizi, gördüm sizi’ dedi. ‘Abi tanıyor musun’ dedim; ‘Hüseyin Kalan’ dedi, MÜSİAD’ın eski başkanı… Kendini bir depremzedeymiş gibi bir konteynerin içine sokmuş, oradan genel başkanımızı protesto ediyor. Foyası ortaya çıkınca, bu sefer döndü Saadet Partililere, ‘Yazıklar olsun size, Erbakan hocanın kemikleri sızlıyor, siz nasıl olur da CHP’lilerle kol kola yürürsünüz… Nasıl hakaretler falan… Bu normal bir şey değil.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)