TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

SAADET PARTİLİ GENÇLERDEN ETKİLİ EYLEM

SP’li gençler, kentin en işlek bölgesi Cumhuriyet Meydanı’na ‘Dert Duvarı’ kurdu. Duvar kurulur kurulmaz AKP’nin kalelerinden biri olan Kayseri’de büyük ilgi gördü. 2018’ de ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tulum çıkaran AKP’..

SAADET PARTİLİ GENÇLERDEN ETKİLİ EYLEM

SP’li gençler, kentin en işlek bölgesi Cumhuriyet Meydanı’na ‘Dert Duvarı’ kurdu. Duvar kurulur kurulmaz AKP’nin kalelerinden biri olan Kayseri’de büyük ilgi gördü.

2018’ de ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tulum çıkaran AKP’ nin Kayseri’ de ki halkta bu denli kötü bir iz bırakması şaşkınlık verdi.

Dertlerini söyleyemeyen Kayseri’ li vatandaşlar oluşturulan bu duvara hayat pahalılığı, işsizlik, parasızlık, hazine garantili projeler, emeklilikte yaşa takılanlar, emekli aylıkları, sınavlar, atanamayan öğretmenler, asgari ücretin yetersizliği, Suriyeliler ve göçmenler, Diyanet İşleri Başkanlığı, burslar, sınavlar, KYK borçları, yüksek kiralar; elektrik, su, ulaşım, doğalgaz zamları, tarım-hayvancılığın durumu, yem fiyatları, Covid-19 ve aşı tartışmaları, ulaşımdaki sorunlara ilişkin notları ile doldurdu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)