TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Spor

RIZA ÇALIMBAY’ DAN TEPKİ

Rıza Çalımbay, “Ben hakemler adına da üzülüyorum. Taraftar adına da üzülüyorum. Bizim hakemlerden istediğimiz tek şey, mücadele ediyoruz, sahada ter döküyoruz, bir sürü taraftar geliyor onun için biraz daha dikkat..

RIZA ÇALIMBAY’ DAN TEPKİ

Rıza Çalımbay, “Ben hakemler adına da üzülüyorum. Taraftar adına da üzülüyorum. Bizim hakemlerden istediğimiz tek şey, mücadele ediyoruz, sahada ter döküyoruz, bir sürü taraftar geliyor onun için biraz daha dikkat etmeleri” dedi.

Çalımbay, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, hakem hatalarından sadece kendilerinin değil, bütün takımların canının yandığını iddia etti.

Çalımbay, Adana Demirspor karşısında üzüldükleri ve sıkıntı yaşadıkları olaylar olduğuna değinerek, şunları kaydetti:

“Bir futbolcuyu o kadar kolay atmak doğru şey değil. Hakem bizi en az 20-25 dakika 10 kişi oynattı. Penaltı olayını hiç anlamıyorum. Maçın hakemi gidiyor VAR’a bakıyor. Adana Demirsporlu oyuncu neredeyse Ahmet’in burnunu kıracak. Futbolcu iki kişinin arasında ve direk yumrukla giriyor Ahmet’e. Ahmet’in de dengesi bozulup yuvarlanıyor. O pozisyona nasıl penaltı veriyorlar? Böyle bir şeyi ben hayatımda ilk defa görüyorum. Max Gradel’in olayını hiç söylemek dahi istemiyorum. Tabelada numarası yokken, futbolcuyu oyundan çıkarıyor. Önce siz tabelayı halledin, sonra arkadaşımız sahadan çıksın.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)