TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Spor

PEREİRA ‘DAN YENİ KARARLAR

F.Bahçe’de üst üste gelen 2 yenilgi sonrası teknik heyet takım liderliğini Jose Sosa’ya vermeye hazırlanıyor. Pereira, geçmişte liderlik yaptığı takımlara büyük başarılar kazandıran tecrübeli futbolcuya bu haftaki Konya deplasmanından itibaren..

PEREİRA ‘DAN YENİ KARARLAR

F.Bahçe’de üst üste gelen 2 yenilgi sonrası teknik heyet takım liderliğini Jose Sosa’ya vermeye hazırlanıyor. Pereira, geçmişte liderlik yaptığı takımlara büyük başarılar kazandıran tecrübeli futbolcuya bu haftaki Konya deplasmanından itibaren daha büyük sorumluluklar verecek.

Sarı lacivertlilerde geçtiğimiz sene büyük umutlarla transfer edilen, sakatlıklar nedeniyle gerçek performansına ancak sezon sonu ulaşabilen Sosa, bu sezon takım lideri olarak bir türlü beklediği görevi alamadı.

Hürriyet’in haberine göre; Süper Lig’de geniş futbolcu kadrosuyla, özellikle iç saha maçlarında rakibi boğan ve oyunu rakip sahaya yıkan bir performans sergileyen Fenerbahçe, oyunu daha önde kurma becerisi olan Sosa’dan Konya maçıyla birlikte daha fazla verim almayı planlıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)