TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

NİMET ÖZDEMİR’İN “TOPUKLU EFE” AYAK SESLERİ

İYİ Parti 1. Bölge 1. Sıra Adayı Nimet Özdemir seçim çalışmalarına hızlı başladı. Kuruluşundan bu tarafa İYİ Parti saflarında siyaset yapan Özdemir, iyilik meleği olarak bölgesindeki birçok insana yaptığı yardımlardan..

NİMET ÖZDEMİR’İN “TOPUKLU EFE” AYAK SESLERİ

İYİ Parti 1. Bölge 1. Sıra Adayı Nimet Özdemir seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Kuruluşundan bu tarafa İYİ Parti saflarında siyaset yapan Özdemir, iyilik meleği olarak bölgesindeki birçok insana yaptığı yardımlardan dolayı Ümraniye’nin “Nimet Ablası” olarak bilinmektedir. İhtiyaç sahibi çok sayıda öğrenciye de burs veriyor. Ümraniye’de ve tüm İstanbul’da kendisini tanıyan herkes tarafından gönüllü bir seçim ordusu kurulmuş gibi görünüyor.

İş İnsanı olan Nimet Özdemir temayül yoklamasında birinci sırayı almıştı. İYİ Parti Genel Merkezi de temayülün bu tercihine uyarak kendisini İstanbul 1. Bölge’den Birinci Sırada Milletvekili adayı yaptı.

“Kalkınmanın temelini cesurlar döşer” ilkesiyle yola çıkan Özdemir, bu seçimin çok önemli olduğunun farkındalığını her ortamda dile getirerek, Türkiye’de kendisini zenginleştirip, milleti fakirleştiren bir iktidarın olduğunu, Türkiye’nin tekrar kalkınmasında görev almak için milletvekili Adayı olduğunu vurgulamaktadır.

“Hakimiyet Kayıtsız, şartsız milletindir” ilkesini tekrar hakim kılabilmek için gece ve gündüz sürekli çalışacağının da teminatını veren Özdemir, meselenin Türkiye ve Türk Milletinin bütünlüğü meselesi olduğunu dile getirmektedir.

Gerek partili yol arkadaşlarıyla ve gerekse kendisini destekleyen gönüllü çevresiyle hummalı bir çalışmaya giren Nimet Özdemir, Meral Akşener’le birlikte İstanbul’un ikinci bir Topuklu Efesi olacak gibi görünüyor.

2017 yılında kuruluşundan itibaren İYİ Parti çatısı altında yer alan Özdemir, İstanbul il ve ilçe delegeliği, Ümraniye İlçe yöneticiliğinin yanı sıra, İstanbul Toplumsal Politikalar Başkanlığı, Şehit Gazi Komisyon Başkanlığı görevlerini üstlendi. Özdemir, İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikalar Başkanlığı’nda, Hayvan hakları, STK ve derneklerden sorumlu başkan yardımcısı olarak İYİ Parti Genel Merkezi’nde siyasi çalışmalar da yapmıştır. Aynı zamanda İYİ Pati platform yöneticisi ve İYİ Parti Gönüllüsüdür. Nimet Özdemir, bir kız çocuğu annesidir.

İYİ HABER Gazetesi olarak İYİ Parti İstanbul 1. Bölge Birinci sıra milletvekili Adayı Nimet Özdemir’i tebrik eder, Seçim Çalışmalarında başarılar dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)