TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Kültür-Sanat

MÜJDAT GEZEN BELGESELİ YAYINLANDI

Sahnelerde 61. yılını dolduran Müjdat Gezen’in hayatı belgesel oldu. Yönetmenliğini ve senaristliğini Sözcü yazarı Gökmen Ulu’nun yaptığı belgeselin ilk gösterimi de muhteşem bir gala ile İzmir’de gerçekleştirildi. Müjdat Gezen’i; ailesi,..

MÜJDAT GEZEN BELGESELİ YAYINLANDI

Sahnelerde 61. yılını dolduran Müjdat Gezen’in hayatı belgesel oldu. Yönetmenliğini ve senaristliğini Sözcü yazarı Gökmen Ulu’nun yaptığı belgeselin ilk gösterimi de muhteşem bir gala ile İzmir’de gerçekleştirildi.

Müjdat Gezen’i; ailesi, arkadaşları, dostları ve öğrencileri anlattı.

Anlatıcılar arasında, aile bireyleri ve çocukluk arkadaşlarının yanı sıra, şu ünlüler yer aldı (Alfabetik sırayla): Alper Kul, Barış Dinçel(Savaş Dinçel’in oğlu), Cem Yılmaz, Av.Celal Ülgen, Cüneyt Arkın, Çağlar Çorumlu, Demet Akbağ, Dolunay Soysert, Erkan Can, Prof.Dr.Emre Kongar, Erol Evgin, Ezgi Mola, Gonca Vuslateri, Günay Karacaoğlu, İlker Ayrık, 26.Gen.Kur.Bşk. Em.Org.İlker Başbuğ, Kandemir Konduk, Kıvanç Tiner, Mustafa Alabora, Perran Kutman, Şebnem Bozoklu, Şevket Çoruh, Yönetmen Temel Gürsu, Türkan Şoray, Türker İnanoğlu, Orhan Aydın, Özden İnönü Toker, Uğur Dündar, Yasemin Yalçın, Zülfü Livaneli.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)