TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

MUHARREM SARIKAYA CANLI YAYINDA TOKAT ATTI

Habertürk TV’de program yapan gazeteci Muharrem Sarıkaya, tokat attığı İHA kameramanı Ahmet Demir’den özür diledi. Olay esnasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in konuk ve şahit olduğu olay karşısında tepki..

MUHARREM SARIKAYA CANLI YAYINDA TOKAT ATTI

Habertürk TV’de program yapan gazeteci Muharrem Sarıkaya, tokat attığı İHA kameramanı Ahmet Demir’den özür diledi. Olay esnasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in konuk ve şahit olduğu olay karşısında tepki dahi göstermemesi de sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Konuyla ilgili resmi sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklamalarda bulunan gazeteci Muharrem Sarıkaya, tokat attığı İHA kameramanı Ahmet Demir’den özür diledi. Muharrem Sarıkaya sosyal medya hesabından şu ifadeleri paylaştı;

“Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ile yaptığımız canlı yayın sırasında ardı sıra tekrar eden ve yanını da sorunlu hale getiren teknik aksaklıklar sebebiyle bir an kontrolümü kaybettim ve yapmamam gereken, bana ve temsil ettim kuruma yakışmayan bir davranışta bulundum. Yayın biter bitmez İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir’den ve o an orada bulunan İHA Bölge Müdürü Sayın Orhan Akın’dan ayrı ayrı özür diledim. Bu noktada kalmayıp, bir saat kadar sonra telefonda kendileri ile ayrı ayrı konuşup yaptığımın hata olduğunu belirtip özrümü her ikisine de yineledim. Olay kamuoyuna yansıdığı için şimdi de kamuoyu önünde İHA kameramanı Sayın Ahmet Demir, İHA Bölge Müdürü Sayın Orhan Akın ile olaya tanıklık eden Sayın Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’den ve kamuoyundan mazeretsiz özür diliyorum… Muharrem SARIKAYA” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)