TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

MHP’ Lİ VEKİLDEN PEMBE TABLO

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde iş adamlarına bir konuşma yaptı. Konuşmasında değindiği konular şu şekilde; AKP hükümetinin ve Cumhur İttifakı’nın almış olduğu..

MHP’ Lİ VEKİLDEN PEMBE TABLO

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde iş adamlarına bir konuşma yaptı.

Konuşmasında değindiği konular şu şekilde;

AKP hükümetinin ve Cumhur İttifakı’nın almış olduğu tedbirler sayesinde Türkiye’nin korona virüsten ekonomik olarak en az etkilenen ülkelerden birisi olduğunun altını çizen Özdemir, “Ülkemiz ilk günden beri gözle görülmeyen bu düşmana karşı yoğun bir mücadele verirken, sanayicilerimizin göstermiş olduğu üstün gayretlerle pandemi sürecinde en hızlı toparlanma eğilimi gösteren birkaç ülkeden birisi olduk” dedi.

İsmail Özdemir konuşmasının devamında, “Her türlü olumsuzluğa rağmen Türk sanayici ve iş adamlarının, Kayserili sanayicilerin ve girişimcilerinin vermiş olduğu bu mücadele hiç şüphesiz bir ekmek ve emek mücadelesi olduğu gibi aynı zamanda da bir vatan mücadelesidir. Türkiye ekonomisi 2018’de yüzde 2,6, 2019 yılında yüzde 0,9,2020 de ise 1,8 büyüdü. 2021 yılının ilk çeyreğinde Türk ekonomisi 7,2 oranında büyüdü. Bu oran ikinci çeyrekte de 21,7 olarak gerçekleşti.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)