TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Siyaset

MHP KULİSLERİ HAREKETLENDİRDİ

MHP kaynakları parti kulislerinde seçim havasının hâkim olduğunu aktardı. Bahçeli grup toplantısında, “Türkiye’nin her köşesindeki kanaat önderlerine, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, iş adamlarımıza, çiftçilerimize elimizi uzatıp gönlümüzü açıyoruz.” dedi…

MHP KULİSLERİ HAREKETLENDİRDİ

MHP kaynakları parti kulislerinde seçim havasının hâkim olduğunu aktardı.

Bahçeli grup toplantısında, “Türkiye’nin her köşesindeki kanaat önderlerine, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, iş adamlarımıza, çiftçilerimize elimizi uzatıp gönlümüzü açıyoruz.” dedi.

Devlet Bahçeli sözlerinin devamında ise “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu” temasıyla herkese ulaşacağız, her kapıyı çalacağız, ayak basmadık yer bırakmayacağız.” diyerek seçim takvimi olarak 2023’ü işaret etmesine rağmen MHP çevrelerinde farklı bir hava hâkim.

Partili kaynaklar, Bahçeli’nin sözleri sonrası parti yönetiminden baskın seçim olabileceğine işaret edilerek buna göre saha çalışmalarının yürütülmesinin istendiğini aktardı.

MHP çevreleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da şartlar olgunlaştığı taktirde bir erken seçim düşüncesinin aklının bir köşesinde durduğuna dair duyumlar aldıklarını aktararak, Bahçeli’nin şimdiden buna bir hazırlık hamlesi yaptığını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)