TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MERAL AKŞENER TOPLANTIYA KATILIYOR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Saadet Partisi’ndeki toplantıya katılma kararı aldı. İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu canlı yayında açıklama yaptı. Zorlu, Akşener’in Saadet Partisi’ndeki toplantıya..

MERAL AKŞENER TOPLANTIYA KATILIYOR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Saadet Partisi’ndeki toplantıya katılma kararı aldı.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu canlı yayında açıklama yaptı. Zorlu, Akşener’in Saadet Partisi’ndeki toplantıya katılacağını söyledi.

Millet İttifakının saat 14.00’da 5’li olarak toplanması kararı 6’lı olarak saat 16.00’da yapılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşme gerçekleştiren İYİ Parti Lideri Meral Akşener toplantıya katılma kararı aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ikna etmek amacıyla ziyarette bulundular. Ziyarette Meral Akşener’de şaşırtıcı bir hamle geldi. Meral Akşener’in her iki Belediye Başkanının Cumhurbaşkanı Yardımcısı olmasını  teklif ettiğini, cevap gelinceye kadar toplantıya katılmayacağı bildirildi.    Daha sonra Kılıçdaroğlu ile görüşen Akşener toplantıya katılma kararı aldı.

Saat 16.00’da Saadet Partisi Genel Merkezine gelen Akşener Alkışlarla karşılandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)