TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

MERAL AKŞENER EMEKLİ VATANDAŞIN İSYANINI ANLATTI

2 BİN LİRALIK EŞARP TAKIYORLAR BENİM MAAŞIM 1600 TL İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İsmail Küçükkaya’ nın sunduğu ÇALAR SAAT programının konuğu oldu. İsmail Küçükkaya’ nın sorduğu sorular ve..

MERAL AKŞENER EMEKLİ VATANDAŞIN İSYANINI ANLATTI

2 BİN LİRALIK EŞARP TAKIYORLAR BENİM MAAŞIM 1600 TL

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İsmail Küçükkaya’ nın sunduğu ÇALAR SAAT programının konuğu oldu. İsmail Küçükkaya’ nın sorduğu sorular ve cevaplarından bazıları şunlar oldu;

Ben bir Tokat’ta elleri nasırlı okumak için Tokat’tan gelen gencin ellerindeki nasırları gördüğümde çok duygulandım, ağlamaklı oldun bir de atanamayan öğretmen Ekrem Demir konuştuğunda.

Nurettin Demir’in sosyal medya açıklamaları

Yeni Bakan adayı kendisi sanırım o anlaşılıyor…

Denge denetleme mekanizması ortadan kalktı her şey Erdoğan’ın tercihleri. Şimdi kuyrukları gösterdiniz. Saray ayrı bir dünyadır. Sizi vatandaştan koparır. Ayrı paralel bir dünya yaratır. Her türlü zammı pompaya yansıtmak durumunda olan bir program var.

Tarım artık dünyada bir milli güvenlik meselesidir

Enflasyon insanları fakirleştirir. 4 sınıf diye bir kavramımız var. Buraya şu kadar ekmelisiniz diyorsunuz. Tarım insan artık dünyada bir milli güvenlik meselesidir. Çiftçileri tarımdan çıkarak bir sistemden bahsediyoruz. Teşfik etmek için sigortasını biz yapacağız. Atatürk Orman Çiftliği’ni talan ettiler biz orada bir sistem kurarak tarımı kalkındıracağız.

Gübre’ye zam, konusunda Meral Akşener şu yanıtı verdi;

Yabancı çiftçileri zengin ediyorlar.

Biz bir şey yapmaya çalışıyoruz ısrarlı bir biçimde. Anadolu’yu geziyoruz soru soruyoruz cevap vermeye çalışıyoruz.

Ziyaretlerde ben herhangi bir partiyi yermiyorum. Propaganda yapmıyorum. Gelip kulağıma ‘abla şunlar var, dile getirir misiniz?’ diyorlar.

İnsanlar çok fakirleşti. Çocuklarda vitaminsizlikten bodurluk başladı. Ben de bunları dile getirmelerini sağlamaya çalışıyorum. 23 ayın sonucunda gördüğüm selam vermeden insanlar dertlerini anlatmaya başlıyor.

Ben vakitsizlikten ‘vatandaşın kürsüsü’ deyip Meclis’e getirdim.

Girdilerde teşfik yapacaksınız. Nakit yardımının yapılması gerekiyor.

Cumhurbaşkanı Millet İttifakı’nın adayı olacak

Cumhurbaşkanı Millet İttifakı’nın adayı olacak. DEVA Partisi adına ben konuşamam yeni partiler tanınmaya çalışıyorlar saygı duyuyorum. Ama itifaka katılmayı düşünürler mi bilemem.

Bu sistem ucube bir sistem

 Seçimlere giderken ittifak zorunlu. 2023 ya da daha önce Cumhurbaşkanlığı seçimine giderken kaç parti bir araya geleceğiz bunu söylemek şimdilik zor.

Türkiye’de yarım simit satılmaya başlandı. Vay be…

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)