TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

MERAL AKŞENER’ E YOĞUN İLGİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezilerine devam ediyor. Bugün Ardahan’ da vatandaşlarla bir araya gelen Akşener derdini anlatmak isteyen vatandaşların akınına uğradı. Göle ilçesinde vatandaşların yoğun sıkıntıları ile..

MERAL AKŞENER’ E YOĞUN İLGİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yurt gezilerine devam ediyor. Bugün Ardahan’ da vatandaşlarla bir araya gelen Akşener derdini anlatmak isteyen vatandaşların akınına uğradı.

Göle ilçesinde vatandaşların yoğun sıkıntıları ile karşılaşan Meral Akşener’ e adeta bir ilçede bu kadar sorun nasıl olur dedirtti. Esnafından çiftçisine, Z kuşağına kadar her yaştan birçok vatandaş konuşmak için yolunu kesti.

Meral Akşener kısa yaptığı değerlendirmede şunları söyledi.

Seçmen velinimettir anlayışı unutulunca siyasetçi ve vatandaş biraraya gelemiyor. Toplumu şuculuk buculuk ile bölerek yapılan siyaset nedeniyle vatandaş görünmez oldu.

Vatandaşlarla bir araya gelmekten ve ilgiden memnun görülen Akşener ‘ e bir vatandaş bu seferde göçmen sıkıntısından bahsetti. Vatandaş; “Meral Hanım ben Gaziantepliyim. Gaziantep’de Gaziantep halkının 2 katı göçmen var. Sizden tek bir isteğim kendi ülkemizi bize versinler göçmenleri çıkarsınlar.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)