TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MARMARİS’TE BEHÇET SAATÇİ RÜZGARI

İYİ Parti Muğla Milletvekili adayı Behçet Saatçi’ye Marmaris ve köylerinden sevgi seli.   Efsane Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi şimdi de siyasette yıldız olmaya hazırlanıyor. Seçim çalışmaları için geldiği Marmaris’te..

MARMARİS’TE BEHÇET SAATÇİ RÜZGARI

İYİ Parti Muğla Milletvekili adayı Behçet Saatçi’ye Marmaris ve köylerinden sevgi seli.

 

Efsane Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi şimdi de siyasette yıldız olmaya hazırlanıyor. Seçim çalışmaları için geldiği Marmaris’te sevgi seli ile karşılanan Saatçi halkın bu sıcak ilgisi karşısında  duygulu anlar yaşadı.

Yine kendisi gibi Milletvekili Adayı olan Marmaris Engelli ve Aileleri Derneği Genel Başkanı Tulgay Hasar’ın da katıldığı seçim çalışması oldukça renkli anların yaşanmasına vesile oldu.

 

İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Toksoy ile yönetim kurulu üyeleri oldukça başarılı bir sınav verdiler. Gerek İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe ve gerekse Muğla Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergun ile kolektif bir uyum içerisinde çalışmalarını yürüten Ali Toksoy ve ekibi Marmaris  halkı ile adeta bütünleşmiş bir görüntü sergiliyorlar.

 

Muğla Milletvekili adayı Behçet Saatçi 2019 yılında Bağımsız olarak katıldığı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Marmaris’ten en fazla oyu alan aday olmuştu. Sadece Fethiye’de değil, Muğla’nın her yöresinde çok sevilen  Saatçi’yi görenlerin boynuna sarılması, yoldan geçerken pencere ve Balkonlardan el sallayanların çokluğu dikkat çeken bir unsur olarak gözlemlendi.

Seçim çalışmasına İlçe Başkanlığında kısa bir Basın toplantısı ile başlayan Efsane Belediye Başkanı, daha sonra Marmaris Esnaflarını ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu, kendilerinden destek istedi. Esnafın büyük bir bölümü destek sözü verdi. Yolda yürürken bile kendisine gelerek sarılanlara rastlanıldı. Bir esnafa  İYİ Parti’ye üyelik rozeti Behçet Saatçi tarafından takıldı. Daha sonra Ordulular ve Karadenizliler Derneğini ziyaret eden Saatçi buralardaki ilgiden de son derece mutlu oldu.

 

Marmaris’in Hisarönü,  Orhaniye, Turgut, Selimiye ve Bozburun mahallelerini de gezen Behçet Saatçi yorgun ama mutlu bir şekilde ziyaretlerini tamamladı.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)