TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset

MARMARİS ORHANİYE MAHALLESİ MUHTARI CEM DİNÇ İYİ PARTİ’YE KATILDI

Düzenlenen muhteşem bir törenle Üyelik Rozeti İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe tarafından takıldı. Marmaris Orhaniye mahallesinin genç ve başarılı Muhtarı Cem Dinç düzenlenen muhteşem bir törenle İYİ..

MARMARİS ORHANİYE MAHALLESİ MUHTARI CEM DİNÇ İYİ PARTİ’YE KATILDI

Düzenlenen muhteşem bir törenle Üyelik Rozeti İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe tarafından takıldı.

Marmaris Orhaniye mahallesinin genç ve başarılı Muhtarı Cem Dinç düzenlenen muhteşem bir törenle İYİ Parti saflarına katıldı. Törene İYİ Parti  Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, Marmaris İlçe Başkanı Ali Toksoy ile partililerden ve Orhaniye halkından çok sayıda vatandaş katıldı. Üyelik töreninde zaman zaman izdiham oluştu.

Törende bir konuşma yapan İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, muhtarların bulundukları yerlerin seçilmiş insanları olarak çok önem arz ettiğini belirterek, Orhaniye Mahallesinin çalışkan muhtarı Cem Dinç’in İYİ Parti ailesine katılmasından çok büyük mutluluk duyduğunu belirtmiştir.

Daha sonra İYİ Parti ailesinin yapmış olduğu projelerden ve ekip çalışmalarından örnekler vererek anlatan Akmeşe, Genel Başkanları Meral Akşener’in gösterdiği özverili çalışmaları anlatmış, altılı masadan kalkmasının iç yüzü hakkında bilgi vermiştir.

İYİ Parti ailesine katılması hakkında İYİ HABER Gazetesine bir açıklamada bulunan Orhaniye Mahallesi muhtarı Cem Dinç şunları söylemiştir: “İYİ Parti’yi ve Sayın Genel Başkanı Meral Akşener’i sürekli takdirle takip ediyorum. Gerek vizyonuyla, gerek ekibiyle ve gerekse samimiyeti ile İYİ Parti ülkemizin geleceğinin partisidir. Sayın Genel Başkanımız orman yangını sonrasında mahallemize teşrif etmişler be beni de yanına alarak sorunları bizzat vatandaşın ağzından dinlemiş, gerekli notları almış ve Ankara’ya da gittiği zaman takipçisi olmuştu. O zamandan beri kendisini hayranlıkla takip ettim. Şimdi de hayranlığımı üyelikle taçlandırdım. Gerek İl Başkanımız Davut Cumhur Akmeşe’ye, gerek İlçe Başkanımız Ali Toksoy’a ve gerekse tüm partili yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

İYİ HABER Gazetesi olarak biz de Orhaniye’nin genç ve dinamik muhtarı Cem Dinç’i tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)