TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset

Mansur Yavaş’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ a Cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuoyunda tartışmalara konu olan Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol isteyen vatandaşı susturarak, “Onu Ankara Belediye Başkanı yapar” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,..

Mansur Yavaş’tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ a Cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuoyunda tartışmalara konu olan Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol isteyen vatandaşı susturarak, “Onu Ankara Belediye Başkanı yapar” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışında konuştu.

Konuşmasında Erdoğan’ın “Bu hastane bu noktaya geldi ama şu anda natamam. Peki buranın eksiği ne?” sözlerine, açılış törenini izlemeye gelen bir vatandaş “Yol” cevabını verdi.

Vatandaştan aldığı yol cevabı karşısında Erdoğan, “Bir dur bir dur. Onu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı’na söylersiniz o yapar. Merak etme onu da Ulaştırma Bakanı’mız yapacak” diye konuştu.

Bu sözlere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından cevap verdi.

Mansur Yavaş, Etlik Şehir Hastanesi’ne yapılan bir yolun görselini paylaşarak  “Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)