TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

MANSUR YAVAŞ: GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Bazı kişi ve siyasi partilerce önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olarak gösterilen ABB Başkanı Sayın Mansur Yavaş İYİ Parti genel merkezinde Meral Akşener ile bir araya geldi. Görüşme sonrası basına açıklama..

MANSUR YAVAŞ: GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Bazı kişi ve siyasi partilerce önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olarak gösterilen ABB Başkanı Sayın Mansur Yavaş İYİ Parti genel merkezinde Meral Akşener ile bir araya geldi. Görüşme sonrası basına açıklama yapmak için kameraların karşısına çıkan Mansur Yavaş ve Meral Akşener konuşmalarında;

“Mansur Yavaş bizi davete geldi. Davete icabet edeceğiz Sosyal belediyecilik anlayışının nasıl olması gerektiğini gösteren yoksuluk, zorda olanın yanında olarak, belediye imkanlarını çarçur etmek  yerine somut adımlar atarak belediye başkanı nasıl olunur herkese göstermiş bir belediye başkanımız. Sağolsun biz de davete icabet edeceğiz” dedi.

Yavaş ise; 3 yılın hesabını vermek istiyoruz. Millet İttifakı’nın tüm adaylarını davet ediyoruz. Ankara’da neler yapıldı? Nasıl engellemeler oldu? Bundan sonra neler yapacağız? Bunların güzel bir tanıtımı yapılacak. Bundan sonraki süreçte neler yapacağımızla ilgili konuşma yaptık. Sayın Genel Başkanımızı da davete geldik. 1,2 ayda bir gelip kendisini ziyaret ediyorum. Esnafın vatandaşın durumunu şikayetlerini sağolsun bize iletiyor ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin Mansur Yavaş’ ın Cumhurbaşkanlığı ile ilgili soruları üzerine; “ Ben biliyorsunuz hiç yorum yapmıyorum. Bir belediye başkanı seçildiği andan itibaren sadece görevini yapmalı. Kendimi kamu görevlisi olarak görüyorum. Görevimin başındayım.” Açıklamasını yaptı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)