TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

KILIÇDAROĞLU ADAYLIKLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Hem seçime hem iktidara hazırız. Kişinin kimliği, inancı, yaşam tarzı başımızın üstüne. Ben o insanların tamamının sorunlarına talibim” dedi. ‘Cumhurbaşkanı adaylığı’ sorusunu yanıtlayan CHP lideri, “Millet..

KILIÇDAROĞLU ADAYLIKLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Hem seçime hem iktidara hazırız. Kişinin kimliği, inancı, yaşam tarzı başımızın üstüne. Ben o insanların tamamının sorunlarına talibim” dedi. ‘Cumhurbaşkanı adaylığı’ sorusunu yanıtlayan CHP lideri, “Millet İttifakı olarak birden fazla adayımız olabilir” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Hem seçime hem iktidara hazırız. Kişinin kimliği, inancı, yaşam tarzı başımızın üstüne. Ben o insanların tamamının sorunlarına talibim. Dostlarımızla birlikte yapacağız. Türkiye, bizim insanlarımız bunu hak etmiyor. Böyle bir ortamda yaşanmaz. Bu ortamı bitireceğiz.” diye konuştu.

3600 EK GÖSTERGE

3600 ek göstergeyi vereceğiz. Kimsenin endişesi olmasın. Polisler aynı zamanda bizi de koruyorlar. Polisler 14 saat çalışıyor, 20 saat çalışan polisler var. Bunlara emekli olunca maaşı düşüyor. Niçin kardeşim? 3600 ek göstergeyi verdiğimizde bu sorun çözülecek. Polislere de öğretmenlere de vereceğiz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)