TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

KEMAL ÖZKİRAZ’ A TEHDİT

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Nevzat Ünlütürk tarafından ‘tehdit ve hakaretlere’ maruz kaldığını duyuran Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, TELE1 yayınına..

KEMAL ÖZKİRAZ’ A TEHDİT

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Nevzat Ünlütürk tarafından ‘tehdit ve hakaretlere’ maruz kaldığını duyuran Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, TELE1 yayınına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

“SUSMAYACAĞIM”

Özkiraz’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Bana aileme küfür edecek şekilde fütursuzca mesajla yazarak tehdit ederek ‘sana sürpriz yapacağım ilk gördüğüm yerde şunu yapacağım’ yapsınlar buyursun gelsinler. Yerim belli yurdum belli. Mafya usulü oldu bu artık kabul edilemez. Benim kabul edemediğim şey ifşa edileceklerini bile bile bu fütursuzlukla yazabilmeleri, bu korkusuzluklarını kabul edemiyorum ben. Bu insan milletvekili, bu insanın eşi Sayıştay’da üye, bu insan Türkiye’nin en büyük partilerinden birinde genel başkan yardımcısı. Bunu yapan insanın bu etiketleri var. Türkiye’yi mafya devleti haline getirmeye çalışıyorlar. Para teklif ediyorlar Kemal Özkiraz susmuyor, Kemal Özkiraz’ı tehdit ediyorlar Kemal Özkiraz susmuyor, ailesi üzerinden Kemal Özkiraz’ı sıkıştırarak susturmaya çalışıyorlar. Susmayacağğım. Ben anketimi yapacağım MHP 7 çıkıyorsa 7 diyeceğim, 17 çıkarsa 17 diyeceğim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)