TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

İYİ PARTİ’DEN 3379 ADAY ADAYI

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu Sosyal Medya Hesabından yaptığı açıklamada aday adaylığı başvurusunun sona erdiğini ve 3379 geçerli başvuru olduğunu söyledi. Milletimizin teveccühüne de teşekkür etti.   Bilindiği gibi, 2023..

İYİ PARTİ’DEN 3379 ADAY ADAYI

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu Sosyal Medya Hesabından yaptığı açıklamada aday adaylığı başvurusunun sona erdiğini ve 3379 geçerli başvuru olduğunu söyledi. Milletimizin teveccühüne de teşekkür etti.

 

Bilindiği gibi, 2023 Genel Seçimleri için siyasi partilerde aday adaylık süreçlerinin yavaş yavaş sonuna geliniyor. Partiler adaylarını 9 Nisan 2023 tarihine kadar YSK’ya teslim etmeleri gerekiyor. Aday adaylığı başvurularını alan partiler aday listesini hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

 

İYİ Parti Sözcüsü Prof. Dr. Kürşad Zorlu sosyal medya hesabından İYİ Parti’nin aday adaylığı başvuru sürecinin bugün sona erdiğini duyurdu.

İYİ Parti 22 Mart günü bitmesi gereken aday adaylığı başvurularını yoğun talep nedeniyle, 24 Mart Cuma günü saat 19:00’a kadar uzattığını açıklamıştı.

Konu ile ilgili olarak Prof. Dr. Kürşat Zorlu Sosyal Medya hesabından bu yoğun ilgi için “Tüm milletimize şükranlarımızı sunuyoruz” demiş ve daha sonra şunları söylemiştir:  “28.Dönem Milletvekili Genel Seçimine yönelik aday adaylığı başvurularımız bugün sona ermiş olup,

3379 geçerli başvuru partimizce kabul edilmiştir.  

Bu yoğun teveccüh sebebiyle tüm milletimize şükranlarımızı sunuyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)