TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Güncel Siyaset

İYİ PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI KAYSERİ’DE

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun Başkanlığında bir heyet ile Kayseri, Kahramanmaraş, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Sivas illeri ile yerel yönetimler istişare toplantısını gerçekleştirmek üzere Kayseri’ye gidiyor…

İYİ PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI KAYSERİ’DE

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun Başkanlığında bir heyet ile Kayseri, Kahramanmaraş, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Sivas illeri ile yerel yönetimler istişare toplantısını gerçekleştirmek üzere Kayseri’ye gidiyor.

Metin Ergun’un yanında Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Behçet Saatçi ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mete Koca bulunmaktadır.

Toplantıya bahse konu illerin İl Başkanları, Bölge Milletvekilleri, Bölge Belediye Başkanları, Yerel Yönetimler İl ve İlçe Başkan Yardımcıları ile Belediye Meclis üyeleri katılacaktır.

Program 07 Ekim 2022 Cuma günü saat 12.00’de Kayseri İl Başkanlığında buluşma ile başlayacak. Esnaf ziyaretleri ile devam edecek olan program Emar Otelinde Basın Açıklaması sonrasında Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı ile sona erecektir.

Osman Bölükbaşı Dara

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)