TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

İYİ PARTİ VE CHP’ Yİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Azime Kocacık’ ın kızı Avukat Dilara Kökten, Avukat Ozan Kökten’le görkemli bir düğün ile dünya evine girdi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in nikahlarını kıydığı, İYİ Parti..

İYİ PARTİ VE CHP’ Yİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Azime Kocacık’ ın kızı Avukat Dilara Kökten, Avukat Ozan Kökten’le görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in nikahlarını kıydığı, İYİ Parti Milletvekili Metanet Çulhaoğlu ve gelinin arkadaşı Şebnem Atıcı’nın da nikah şahitliği yaptığı merasimde, davetliler de rüya gibi bir düğün törenine tanıklık etti. Divan Otelde gerçekleşen düğün törenine, ülke siyasetinin ve bürokratlarının önemli isimleri katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tebrik mesajı gönderdiği düğüne, ayrıca İYİ Parti Genel Başkan yardımcıları Berra Sukas ile Ayşe Sibel Yarıkömeroğlu, Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, 21. Dönem Osmaniye Milletvekili Birol Büyüköztürk, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, İYİ Parti’nin İl ve İlçe Teşkilatları ile çok sayıda davetli katıldı.

Görkemli geçen gecede konuklarla yakından ilgilenen genç çiftin heyecanına ortak olan ve nikahlarını kıyan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, çiçeği burnunda olan gelin ve damada mutluluklar diledi.

Dilara ve Ozan Kökten çiftinin mutlulukları gözlerinden okundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)