TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

İYİ PARTİ ÜMRANİYE BAŞKANLIĞINDA GÖRKEMLİ ADAY ADAYLIĞI İLANI

25 Ekim 2017’den beri Meral Akşener’le yol arkadaşlığı yapan, İş İnsanı Nimet Özdemir Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Çok sayıda coşkulu partililer Özdemir’e destek verdiler.   İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi..

İYİ PARTİ ÜMRANİYE BAŞKANLIĞINDA GÖRKEMLİ ADAY ADAYLIĞI İLANI

25 Ekim 2017’den beri Meral Akşener’le yol arkadaşlığı yapan, İş İnsanı Nimet Özdemir Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Çok sayıda coşkulu partililer Özdemir’e destek verdiler.

 

İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi ve Meral Akşener’in yol arkadaşı, iş insanı Nimet Özdemir coşkulu bir toplantı ile aday adaylığını ilan etti.

 

Toplantıda ilk olarak kürsüye İYİ Parti İlçe Başkanı Yüksel Karaçam geldi. Karaçam aslında kendisinin 2017’de siyasete noktayı koyduğunu, ancak Genel Başkan Meral Akşener’in “Git yatağında rahat uyuyabileceksen siyasete noktayı koyabilirsin” dediğini, yatağa yattıktan sonra da siyasete devam kararı aldığını,  o tarihten beri de Ümraniye İlçe Başkanlığını yürüttüğünü anlattıktan sonra Nimet Özdemir’in milleti ve partisi için yaptığı çalışmaları anlattı. Sözleri sık sık alkışlarla kesilen Karaçam daha sonra sözü Nimet Özdemir’e verdi.

 

Nimet Özdemir sözlerine 25 Ekim 2017’den beri Genel Başkan Meral Akşener ile birlikte Cesurlar hareketinin içinde, Meral Akşener’in yol arkadaşı olduğunu belirterek, “Genel Başkan’ın deyimiyle kalkınmanın köşe taşlarını cesurlar döşer” dedi. Türkiye’de ülkeyi fakirleştirip kendilerini zenginleştiren bir iktidar olduğunu belirten Özdemir, bu seçimin çok önemli olduğunu söyleyerek, Türkiye’nin tekrar kalkınmasında görev almak için milletvekilliğine müracaat ettiğini dile getirmiştir.

 

“Hakimiyet Kayıtsız, şartsız milletindir” ilkesine tekrar getirebilmek için gece gündüz çalışacaklarını dile getiren Özdemir, meselenin Türkiye, meselenin Türk Milleti olduğunu söylemiştir. Çıktığı bu kutlu yolda kendisine destek veren başta ailesine, İlçe Başkanı Yüksel Karaçam ile tüm partililere teşekkür etmiştir.

 

Nimet Özdemir’in kürsü hakimiyeti ve etkili konuşması coşkulu katılımcılar tarafından sık sık alkışlanarak kesilmiş ve kendisine çeşitli tezahüratlar yapılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)