TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Magazin Siyaset SonDakika

İYİ PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASINDA HERKES İYİ HABER GAZETESİ OKUDU

Güney Doğu Sorumlumuz Fuat Kızmaz İş Başında.   14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakının adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olmasının ardından gözler milletvekilliği seçimlerine çevrildi. 09 Nisan itibariyle..

İYİ PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASINDA HERKES İYİ HABER GAZETESİ OKUDU

Güney Doğu Sorumlumuz Fuat Kızmaz İş Başında.

 

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakının adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun olmasının ardından gözler milletvekilliği seçimlerine çevrildi. 09 Nisan itibariyle Milletvekili  Adayları ilan edilecek.

 

İYİ Parti İstanbul milletvekili adaylarını belirlemede teşkilatların demokratik düşüncelerini almak için  Haliç Kongre Merkezinde temayül yoklaması yaptı. Aday Adayları arasında kıyasıya demokratik bir mücadele gözlemlendi.

 

Diğer basın yayın organları ile birlikte İYİ HABER Gazetesi de Haliç Kongre Merkezinde bu demokrasi şölenini an be an izledi. Güneydoğu muhabirimiz Fuat Kızmaz’ın elinde bulunan İYİ HABER Gazetesinin son sayısı partililer tarafından büyük ilgi gördü. Okuyan herkes tarafından büyük bir beğeni toplayan gazetemiz, salonun sanki itibarlı bir misafiri oldu.  Fuat Kızmaz’ın elindeki gazeteler kısa sürede partililerce kapış kapış alındı. Gazetemize gösterilen ilginin sonunda da elimizde bu görüntüler kaldı.

 

Konu ile ilgili Güneydoğu Muhabirimiz Fuat Kızmaz şu açıklamayı yaptı: “Temayül yoklaması için gittiğimiz salona çok sayıda gazetemizin son sayısını da götürdüm. İYİ HABER Gazetesini gören herkes almak için adeta yarışa girdi.  Çok kısa zamanda tamamı bitti. Okuyanların ilgisi ve beğenisi beni ayrıca memnun etti. Gazetemizin çok kısa zamanda ülkemizin itibarlı gazeteleri arasına girmesine kesin gözüyle bakıyorum” dedi.

 

Güneydoğu Muhabirimiz Fuat Kızmaz’a ve Gazetemize ilgi gösteren tüm partililere teşekkür ederiz.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)