TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

İYİ PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İFTAR YEMEĞİNDE BASINA TANITILDI

  Yemeğe Başta İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun ve Yardımcısı Behçet Saatçi olmak üzere tüm adaylar, ilçe başkanları, İl Başkanlığı yöneticileri ve  partililer ile çok sayıda basın medya..

İYİ PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İFTAR YEMEĞİNDE BASINA TANITILDI

 

Yemeğe Başta İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun ve Yardımcısı Behçet Saatçi olmak üzere tüm adaylar, ilçe başkanları, İl Başkanlığı yöneticileri ve  partililer ile çok sayıda basın medya kuruluşları ilgi gösterdiler.

 

Düzenlenen iftar programında, İyi Parti Muğla milletvekili adayları Metin Ergun, Behçet Saatçi, Mehmet Tosun, Gülgün Çolakoğlu, Ayfer İlhan Öçer, Tulgay Hasar ve Ömer Kaya tanıtıldı.

 

Programda bir konuşma yapan İYİ Parti   Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe seçim gününe 33 gün kaldığına ve her biri birer marka adaylarının tanıtımı için geldiklerine    dikkat çekmiş ve , “Partimizin kuruluşundan bugüne kadar Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde ülkemizin içinde bulunduğu zorluklardan çıkabilmek, kaybettirilmek istenen Cumhuriyet değerlerimizin yeniden inşası, ülkemizin ve vatandaşımızın refahı ve mutluluğu için tüm teşkilatlarımızla halkımızın sorunlarını dinlemeye dertlerine ortak olmaya çalışarak çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadık. Kesinlikle inanıyorum ki bu seçim ülkemizin yaşadığı sorunların son bulduğu aydınlık yarınların inşasına başlanacağı bir seçim olacaktır.” dedi.

 

Hayat pahalılığı, liyakatsiz ve adaletsiz yönetim tarzını suni gündemlerle unutturmak isteyen iktidar ve yandaşlarının çabasının halkın sağduyusuyla hezimete uğratılacağını da kaydeden Akmeşe, “Herkes çok iyi bilmelidir ki İyi Parti cumhuriyetimizin, devletimizin bekasının, halkımızın refahının, adaletin ve liyakatin teminatı olacaktır. Hedefimiz bu ucube Cumhurbaşkanlığı sistemini tüm olumsuzluklarıyla tarihe gömmek, güçlendirilmiş parlamenter sistemde Sayın Genel Başkanımızı Başbakan olarak görmek, İyi Partimizi Türkiye’nin birincisi yapmaktır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e söz verdiğimiz gibi, milletvekili adaylarımız, il, ilçe teşkilatlarımızla son ana kadar tüm gücümüzle sahada olacağımızın sözünü buradan tekrar haykırıyoruz. Bu vesile ile milletvekili adaylarımızın ülkemize, partimize ve Muğla’mıza hayırlı olmasını diler katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım” demiştir.

 

Konuşmanın ardından Muğla İyi Parti milletvekili adayları sırasıyla birer konuşma yaparak kendilerini tanıttıktan sonra   toplu fotoğraf çekimleri  ile program sona ermiştir.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)