TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

İYİ PARTİ MİTİNGİ GÜNDEMİ SALLADI

SEÇİM… SEÇİM… SEÇİM İYİ Parti hafta sonu Denizli’ de bir miting gerçekleştirdi. Binlerce vatandaş İYİ Parti mitingi için Denizli’ ye akın etti. İYİ Parti lideri Sayın Meral Akşener’ in konuşması..

İYİ PARTİ MİTİNGİ GÜNDEMİ SALLADI

SEÇİM… SEÇİM… SEÇİM

İYİ Parti hafta sonu Denizli’ de bir miting gerçekleştirdi. Binlerce vatandaş İYİ Parti mitingi için Denizli’ ye akın etti. İYİ Parti lideri Sayın Meral Akşener’ in konuşması ve binlerce katılımla gerçekleşen miting Türkiye gündemine, Ankara’ nın siyasi kulislerine, sosyal medyaya damga vurdu.

İşte Akşener’ in konuşmasından önemli bir bölüm;

“Aynı Sayın Erdoğan’ın bundan 20 yıl önce söylediği gibi tek bir çözüm var seçim seçim seçim… Rahmetli Demirel’in mitinglerinde tencerelere vurulurdu açız diye. Şimdi o devir geri döndü. Türkiye’yi uçuracak denilen bu ucube sistem, 5 müteahhidi zengin etti, dolar euro uçtu ama vatandaş fakirleştikçe fakirleşti.

Yağın şekerin kilosu ateş pahası. İşsizlik artıyor. Geceleri döviz kurunu takip ederken uykularımız kaçıyor. Erdoğan kafasına göre deney yapıyor olan milletimize oluyor. Damadınla oyun kurdun olmadı. Onu gönderdin başkası geldi tutmadı. Mevsimlik Merkez Bankası başkanları tutmuyor. Okey oynar gibi, ıstaka dizer gibi ekonomi yönetilmez. Sayın Erdoğan bildiğini okumaya tam gaz devam ediyor. Sadece kendisi değil çevresi de aynı. Bu arkadaşların Japonya’ya karşı bir ilgisi var. Pandemi döneminde Japon esnaflar için çok üzüldüler. Şimdi de cahil bir vekilleri ile Japon Yeni ile doları hesaplıyorlar. Kaybedeceğinizi anladınız oynatacaksınız, kendinize doktor arıyorsunuz anladık. Oynatacaksanız gidin ödete oynatın bu milletin asabını daha fazla bozmayın.

Biz geleceğiz, liyakat gelecek, huzur gelecek, yatırım istihdam gelecek. Türkiye’nin önü açık, yeter ki önce millet memleket diyenler iş başına gelsin. Yeter ki İYİ Parti iş başına gelsin. İYİ Parti güneşi güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye ülküsü ile parlıyor.” Dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)