TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Siyaset

İYİ PARTİ’ Lİ KADINLAR ÜSKÜDAR’ DA İFTARDA BULUŞTU

İYİ Parti Üsküdar İlçesi Kadın Platformu üyeleri ve Merkez kadın yöneticileri Üsküdar İYİ Parti İlçe Teşkilatında iftarda buluştu. İftara yeni katılan kadın üyeler, istişare kurulu üyeleri ve GİK Üyesi Berna..

İYİ PARTİ’ Lİ KADINLAR ÜSKÜDAR’ DA İFTARDA BULUŞTU
İYİ Parti Üsküdar İlçesi Kadın Platformu üyeleri ve Merkez kadın yöneticileri Üsküdar İYİ Parti İlçe Teşkilatında iftarda buluştu. İftara yeni katılan kadın üyeler, istişare kurulu üyeleri ve GİK Üyesi Berna Sukas’ ta katılım sağladı.
Pozitif ve enerji dolu bir ortamda geçen yemekte Üsküdar Kadın Platformu Başkanı Yıldız Çöten yaptığı konuşmada; Ramazan ayının birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ruhu ile yaşadıklarını belirterek davete katılan kadınlara teşekkür etti.
GİK Üyesi Berna Sukas yaptığı konuşmada; ” Türkiye’ nin içinde bulunduğu zor koşulları anlattı. Tarımda, ekonomide, sığınmacıların ülkemize yükü konusunda, işsizlik gibi konularda değerlendirmelerde bulunarak İYİ Parti’ nin kuruluş amaçlarını ve bu bozuk düzenin yeniden düzeltilip vatandaşların refah seviyelerini artırmada amaç edindiğini ”  belirtti.
İYİ HABER GAZETESİ İSTANBUL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)