TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

İYİ PARTİ HARAMİ DÜZENİ YIKMAK İÇİN YOLA ÇIKTI

24 Ocak 2020’den bu zamana kadar şehir şehir gezdiğini ifade eden Akşener bugün de Uşak’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. “Vatandaşlarımızın hangi birinin sorunu çözüldü? Emeklilikte yaşa takılanların problemleri..

İYİ PARTİ HARAMİ DÜZENİ YIKMAK İÇİN YOLA ÇIKTI

24 Ocak 2020’den bu zamana kadar şehir şehir gezdiğini ifade eden Akşener bugün de Uşak’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

“Vatandaşlarımızın hangi birinin sorunu çözüldü? Emeklilikte yaşa takılanların problemleri bizim iktidarımızda çözüme kavuşturulacak. Vatandaşlarımız uzun süredir kutuplaştırma politikasına maruz kalıyor. İktidar vatandaşların oylarını cepte gördüğü için onların sorunlarına çözüm üretmez oldu. İktidar çiftçi, esnaf, memur ve işsizden uzak kaldı. Onların sorunlarına da uzak kaldı.”

Akşener, “Üretilen çözümlerin bir kısmını iktidar yerine getirdi bir kısmını ise hala getirmiş değil. Vatandaş siyasetçi için velinimet olmalıdır anlayışı ile gezilerimize devam ediyoruz. Kutuplaştırma üzerinden vatandaşın oyunu aldılar. Sonucu ise 5 maaşlı danışmanlar. İYİ Parti harami düzeni yıkmak için yola çıktı. Harami düzeni birlikte yıkacağız. Siyasetçi vatandaşa hizmet etmek için vardır” diye konuştu. 

Giyim sektöründe faaliyet gösteren esnaf Akşener’e “Vatandaş özel ihtiyaçlarını değil temel ihtiyaçlarını giderebiliyor. Emekli ve memur maaşlarına iyi bir iyileştirme gelirse çarşıya, pazara, esnafa yansıyacaktır. Biz şuanda vadeli mal alamıyoruz. Eskiden 5-6 ay vadeli mal alabiliyorduk. Harcamalarımız arttı ancak gelir ona nispeten düştü. Bu konuda esnaf olarak sıkıntı yaşıyoruz” diye dert yandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)