TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Siyaset

İYİ PARTİ AB ÜYESİ BÜYÜKELÇİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara’da mukim Büyükelçiler ile zaman zaman değerlendirmeler yapmak üzere bir araya gelmektedir. Bu toplantıların bir yenisi bugün Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi..

İYİ PARTİ AB ÜYESİ BÜYÜKELÇİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara’da mukim Büyükelçiler ile zaman zaman değerlendirmeler yapmak üzere bir araya gelmektedir. Bu toplantıların bir yenisi bugün Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut’un ev sahipliğinde            ve AB üyesi devletlerin Büyükelçilerinin de katılımıyla bir çalışma yemeği şeklinde gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda Genel Başkanımızın beraberinde Uluslararası Politikalar Başkanı, Bursa Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Ahmet Kamil EROZAN, Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bahadır ERDEM ile Aydın Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Aydın Adnan SEZGİN de bulunmuştur.

Güncel ulusal ve uluslararası siyasi ve ekonomik gelişmelerin ele alındığı toplantıda İYİleştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem hususunda Partimizce yapılan çalışmalar konusunda muhataplarımıza bilgi verilmiş ve ülkemizin Avrupa Birliği üyeliği perspektifi konusunda da görüş alış-verişinde bulunulmuştur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)