TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

İYİ HABER GAZETESİ’NDEN GURURUMUZ HAYRİ ÖĞRETİCİ VEKİL ADAYI OLDU

İYİ HABER Gazetesi Reklam Direktörü Hayri Öğretici İYİ Parti’den İstanbul 1. Bölge Aday Adayı oldu. İYİ HABER Gazetesi Reklam Direktörü Hayri Öğretici İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in seçim bölgesi..

İYİ HABER GAZETESİ’NDEN GURURUMUZ HAYRİ ÖĞRETİCİ VEKİL ADAYI OLDU

İYİ HABER Gazetesi Reklam Direktörü Hayri Öğretici İYİ Parti’den İstanbul 1. Bölge Aday Adayı oldu.

İYİ HABER Gazetesi Reklam Direktörü Hayri Öğretici İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in seçim bölgesi olan İstanbul 1’nci Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığına başvurdu.

Hayri Öğretici adaylığı ile ilgili olarak  Gazetemize  şunları söyledi: “İYİ Parti kurulduğundan bu tarafa Sayın Meral Akşener’in dik duruşu ve mevcut ucube sisteme karşı nasıl bir mücadele verdiğini yakinen takip edenlerdenim. Siyasetin her türlü çirkefliği kendisine yapıldığı halde, şu ana kadar en ufak bir leke dahi vurulamayan  Sayın Genel Başkanımız yakın tarihin en büyük lideri olarak Güneş gibi doğmaktadır. Türkiye’nin düşürüldüğü durumdan kurtulması projelerini hazırlayan ekibi en güzel şekilde koordine ederek ülkemizin kurtuluş reçetelerini hazırlamış ve iktidara hazır hale gelmiştir. Biz de bu büyük liderin mücadelesine katkı sağlamak için elimizi taşın altına soktuk. Takdir Allah’ın, yüce milletimizin ve partimizindir” dedi.

İYİ HABER Gazetesi Reklam Direktörü arkadaşımız Hayri Öğretici  15.04.1965 İstanbul Doğumlu olup, özel bir şirketin yönetim kurulu üyeliğinden emekli olmuştur. Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

İYİ HABER Gazetesi olarak Hayri Öğretici’yi tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)