TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

GÖKBAKAR SEL BÖLGESİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Şahan Gökbakar İnstagram hesabından yaptığı yayında, Kastamonu, Sinop ve Bartın’da yaşanan sel felaketi sonrasında yardım için harekete geçtiğini bildirdi. Ailesi ve şirketi adına bölgeye bir kamyon yardım malzemesini Cuma günü..

GÖKBAKAR SEL BÖLGESİ İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Şahan Gökbakar İnstagram hesabından yaptığı yayında, Kastamonu, Sinop ve Bartın’da yaşanan sel felaketi sonrasında yardım için harekete geçtiğini bildirdi.

Ailesi ve şirketi adına bölgeye bir kamyon yardım malzemesini Cuma günü yola çıkartacağını söyleyen Gökbakar şunları ifade etti:

“Kastamonu ve Sinop’tan gelen haberler üzerine oradaki tanıdıklarımla konuştum. İçme suyu ve gıdayı acil olarak acil ihtiyaç listesinde belirtiyorlar. Onun dışında bebek maması ve bezi, kıyafet ve selle gerekli ekipmanlar. Yağmurluk yağmur çizmeleri el feneri gibi şeylere ihtiyaç varmış. Tahliye edilenler yurtlara yerleştiriliyormuş. Oradakilerin ihtiyaçları karşılanıyormuş.

Ben ailem ve şirketimiz adına yarın bir kamyon dolusu su, bebek bezi, bebek maması, kıyafet ve konserve gıdaları yarın buradan yola çıkartacağım. Orada çok sevdiğim bir dostum var. Onunla buluşturacağım ve kendisi dağıtımı organize edecek. Bu benim izleyeceğim yol. Siz de yardım etmek isteyenler Kastamonu ve Sinop belediyelerinden gerekli adresleri temin edebilirler. Kastamonu, Bozkurt, Sinop gönlümüz sizinle. Acınızı paylaşıyoruz. Allah yardımcınız olsun. Bütün Türkiye’nin gönlü ve kalbi sizinle”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)