TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

FETÖCÜ VEKİLLER VAR İDDİASI

Kanal 42 Televizyonu’nda yayınlanan Muhammed Okur ile Reaksiyon programının konuğu İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş oldu. İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, AKP içinde FETÖ’cü milletvekilleri olduğunu iddia etti…

FETÖCÜ VEKİLLER VAR İDDİASI

Kanal 42 Televizyonu’nda yayınlanan Muhammed Okur ile Reaksiyon programının konuğu İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş oldu.

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, AKP içinde FETÖ’cü milletvekilleri olduğunu iddia etti.

Muhammed Okur’un FETÖ’nün siyasi ayağı ile alakalı sorusu üzerine Yokuş şu ifadeleri kullandı,

Paralel yapılanma ile devletin nasıl yönetildiğini biliyorum. Adamları nasıl aldıklarını biliyorum. Ve şimdi düşünün öyle garip bir Türkiye ki, öyle garip bir kirli siyaset dili var ki… Sayın Erdoğan FETÖ için ne dedi? Ne istediniz de vermedik… Bu ne demek Allah aşkına? Bu ne demek! Vicdanı olan, Allah’tan korkan, parti fark etmeksizin herkese soruyorum Sayın Erdoğan, neyi verdin Allah aşkına? Açık açık diyor ki, ey nankör FETÖ’cüler ben size ne istediyseniz verdim. Devletin kapılarını, kadrolarını, imkanlarını açtı. Gel, ne olursun gel. Bitsin artık bu hasret yalvarmasını yapan da Erdoğan’dı. AK Parti’nin kılcal damarlarına kadar FETÖ girmiştir. Buradan iddia ediyorum, önemli bir bölümü hala devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)