TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

ERDOĞAN İKİZDERE DİRENİŞİNİ HEDEF ALDI

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’de ‘İyidere-İkizdere Yolu ve Tünelleri Açılış Töreni’nde konuştu. Burada yaptığı açıklamada İkizdere’de Cengiz İnşaat’ın yapmak istediği taş ocağına karşı direnenleri hedef alan Erdoğan, “Türkiye’nin değişik..

ERDOĞAN İKİZDERE DİRENİŞİNİ HEDEF ALDI

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize’de ‘İyidere-İkizdere Yolu ve Tünelleri Açılış Töreni’nde konuştu. Burada yaptığı açıklamada İkizdere’de Cengiz İnşaat’ın yapmak istediği taş ocağına karşı direnenleri hedef alan Erdoğan, “Türkiye’nin değişik yerlerinden ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya getiriyorlar. Siz bizim önümüzü kesemezsiniz” diye konuştu.

Konuşmasında ülkede yaşanan afetlerin ardından iktidarın ‘hızlı’ bir şekilde müdahalede bulunduğunu savunan Erdoğan, “Krizlerin üstesinden dünyada eşi benzeri görülmemiş bir hızla gelecek Türkiye’ye elhamdülillah ulaştık” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarında Millet İttifakı’nı da hedef alan Erdoğan, “Bu malum Millet İttifakı diye zillet ittifakı var ya, ben inanıyorum ki bunlara en büyük dersi Rize, hemşehrilerim verecektir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)