TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

ERDOĞAN: DOĞAL GAZIMIZ VAR

Recep T. Erdoğan Giresun’un Dereli ilçesinde, Dereli-Doğankent Afet Konutları, İşyerleri ve Altyapı Yatırımları Açılış Töreni’nde açıklamalarda bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu’ nun hafta içinde doğalgaz sıkıntısı ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap veren..

ERDOĞAN: DOĞAL GAZIMIZ VAR

Recep T. Erdoğan Giresun’un Dereli ilçesinde, Dereli-Doğankent Afet Konutları, İşyerleri ve Altyapı Yatırımları Açılış Töreni’nde açıklamalarda bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu’ nun hafta içinde doğalgaz sıkıntısı ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında şu sözlerle devam etti; “Size bir söz daha vermiştik. Doğal gaz gelecek demiştik. Bu sözümüzü de tuttuk. Ana muhalefetin başındaki zat diyor ki doğal gaz yok. Siz ne zaman doğruları konuşacaksınız? Bizim öyle bir sıkıntımız yok. Doğal gazımız var, FSRU’muz var, Tuz Gölü’nün altında stoklarımız var, bütün tedbirlerimizi alıyoruz. Biz AK Parti’yiz.” dedi.

Erdoğan eleştirilerinin devamında Kılıçdaroğlu’ na şu sözlerle yüklendi; Biz inşa ve ihya için varız. Laf ola beri gele yok. İcraat icraat icraat. Öyle bir ana muhalefet var ki yalandan geçilmiyor. Geçen akşam Ulaştırma Bakanım gayet güzel biçimde ağzının payını verdi. Adam öyle bir taktik yapıyor ki saat 22.00’de ben TV’ye çıkacağım, onun da bir Youtube’u var 22.00’de oraya çıkıyor, sözde Cumhurbaşkanını susturacak. Seviyesi yok ki seviyesine ineyim. Benim için seviye millettir millet. Milletin de seviyesine inilmez, çıkılır. Çünkü biz cumhurla yolumuza devam ediyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)