TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

ERDOĞAN: BAY KEMAL VE ONUN MÜRİDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu şehre hizmet etmek etmek, aynı zamanda İstanbul’un muhafızları olan..

ERDOĞAN: BAY KEMAL VE ONUN MÜRİDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu şehre hizmet etmek etmek, aynı zamanda İstanbul’un muhafızları olan Eyüp Sultan’a ve Fatih Sultan’a hizmet etmek demektir. Rabb’imize ne kadar hamd etsek, azdır. İstanbul’a hizmet ermek 84 milyonun tamamının kalbine girmek demektir. İstanbul’u sevmek demek 81 vilayetinin tamamıyla Türkiye’yi sevmek demektir. Her dava gibi, bizim davamızın da sembolleri de vardır. Minarelerimiz ve tekbirlerimiz bu sembollerdir.

Erdoğan sözlerinin devamında ise şu sözlere yer verdi;

“Aralarında terör örgütleri ile iltisaklı olanların olduğu 45 bin kişiyi işe aldılar belediyede. Bana mektup gönderiyor. İBB önünde o ağlayan insanların gözyaşlarını sen bize anlatma. Senin o yalanların orada tutuluyor, Bay Kemal ve onun müridi.”

“ FAİZ SEBEP ENFLASYON NETİCEDİR “

Yeni ekonomi programımızı bu hedefte inşa ettik, Ülkemizi en büyük 10 ekonomi arasına sokmak için mücadele ediyoruz. Kurdaki spekülatif hareketler, Türkiye’yi hedeflerinden uzaklaştırmak gayesi taşıyor. Ekranları başında bizi izleyen vatandaşlarımıza tekrar sesleniyorum. Faiz zengini zengin, fakiri daha fakir yapar. Faiz sebep enflasyon neticedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)