TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel Güncel Siyaset SonDakika

EMİNE KALAFAT İDDİALI GELİYOR

İYİ HABER Gazetesi yazarı, E. Genel Yayın Yönetmeni Emine Kalafat İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığıyla birlikte hedeflerini de açıkladı.   Vizyonu bütün çevrelerce kabul edilen Gazetemiz yazarı ve E…

EMİNE KALAFAT İDDİALI GELİYOR

İYİ HABER Gazetesi yazarı, E. Genel Yayın Yönetmeni Emine Kalafat İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığıyla birlikte hedeflerini de açıkladı.

 

Vizyonu bütün çevrelerce kabul edilen Gazetemiz yazarı ve E. Genel Yayın Yönetmenimiz Emine Kalafat İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili adaylığı ile birlikte siyasetteki hedeflerini açıkladı. Emine Kalafat şu açıklamayı yaptı:

 

“Çok kıymetli Gönüldaşlarım, bir yola çıktım. Çıktığım bu yolda ilk günden itibaren tüm şehirlerde yaşayan Gönüldaşlarımın desteklerinden dolayı mutluyum. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. İyi ki varsınız iyi ki birlikteyiz. Hafta sonu yapılacak olan Temayül Yoklamasında vereceğiniz destek için şimdiden tüm İYİ Parti’ li Gönüldaşlarıma teşekkür ederim. Var olsun devletimiz yaşasın milletimiz. Saygılarımla.

 

ÖZ GEÇMİŞİM

-1999 yılı itibari ile MHP Üsküdar İlçesi Kadın Kolları Başkanlığı yaptım.

-MHP Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı,

-MHP İstanbul İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanlığı yaptım.

-2004 yılı MHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Meral Akşener ile seçim çalışmasına katıldım.

-2007 MHP Milletvekili Adayı,

-2017 İYİ Parti Üsküdar İlçesi Kurucu Üyesi,

-2018 İYİ Parti Üsküdar İlçesi Yönetim Kurulu Üyesi

-2020 İYİ Parti GIK ADAYI Anahtar Listede tamamladım.

-Üsküdar Haber Gazetesi Yazarı,

-İYİ HABER Gazetesi Yazarı ve Genel Yayın Yönetmenliği,

-BAŞKENT HABER Gazetesi yazarı oldum.

 

Genel Başkanımız Meral Akşener’in vizyonuna, samimiyetine, dirayetine ve cesurlar hareketinin tartışılmaz lideri olarak kendisine inandım ve sürekli yanında oldum. Ortaçağ zihniyetli “Tek Adam” sisteminin ucubeliğinden ülkemizi kurtarıp uygar dünyanın içinde yer almasını sağlayabilecek vizyona sahip olduğunu yakinen biliyorum. Kendisine ve ekibine güvencim tamdır. Ben de ömrümün verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimi Sayın Genel Başkanımızla birlikte taşın altına elimi değil, tüm benliğimi sokup yüküne omuz vermek için buradayım. Cesurlar hareketinin mensupları da liderleri gibi cesur olur. Gayret bizden, takdir partimizden, milletimizden ve Allah’ımızdandır. “

İYİ HABER Gazetesi olarak Emine Kalafat Hanımı çıkmış olduğu bu kutlu yolda tebrik eder, hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)