TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

EKREM İMAMOĞLU : KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLSUNLAR

Zeytinburnu’nda bulunan KİPTAŞ Genel Müdürlüğü’ndeki kura çekimine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Burada bir konuşma yapan Ekrem İmamoğlu şu açıklamalarda bulundu; “39 ilçe belediyesini de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin güvenilir..

EKREM İMAMOĞLU : KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLSUNLAR

Zeytinburnu’nda bulunan KİPTAŞ Genel Müdürlüğü’ndeki kura çekimine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı.

Burada bir konuşma yapan Ekrem İmamoğlu şu açıklamalarda bulundu; “39 ilçe belediyesini de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin güvenilir iştiraki KİPTAŞ’ın süreci olarak bir parçası olma duygusu içinde olan her belediyemizde bizim de işbirliğine davet ediyoruz. Bize köstek olmak değil, destek olsunlar. Bakın ben nereye gitsem o ilçenin belediye başkanını davet ediyorum. Nereye gitsem temel atma törenine davet ediyorum. Nereye gitsem açılış törenine ya da anahtar teslim törenine o ilçenin belediye başkanını davet ediyorum” dedi.

Ekrem İmamoğlu konuşmasının devamında; “Yani oradaki ilçe belediye başkanı da halkın oyuyla seçilmiş bir belediye başkanı, ben de halkın oyuyla seçilmiş, büyükşehir belediye başkanıyım. Birbirimize saygı üreteceğiz, birlikte halkımıza iş üreteceğiz. Bu iş üretme hususunda 39 ilçe belediyemizi bizimle işbirliği yapmaya yine davet ediyorum. O zaman vatandaşın gözünde daha itibarlı ve bir sonraki seçimde daha anlamlı bir şekilde vatandaşla buluşabilecek bir konumda oluruz hep birlikte. Bu yönüyle özellikle bazı süreçlerimize özel dava açma çabasında olan, engelleme çabasında olan, bir şeyler üretme çabasında olan belediye başkanlarımızın şu anki yaratılmak istenen bize karşı şahsıma ve yönetimimize karşı yaratılmak istenen siyasi türbülansın içine kapıldıklarını hissediyorum. Vazgeçsinler, o türbülans kendilerine zarar verecek. O türbülansa kapılanlar bir sonraki seçimde inansınlar ki vatandaşın huzuruna çıkıp oy bile isteyemeyecekler. Bıraksınlar işi üretsinler, iş üretenin yanında olsunlar “ . dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)