TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

DEVLET BAHÇELİ KURULTAYDA KONUŞTU

MHP Lideri Devlet Bahçeli “ Analar Bacılar “ kurultayında konuştu.  Bahçeli sözlerine şu şekilde devam etti. Giymeyen giydiren, sabahlara kadar beşiğini sallayan yavrusuna şefkatle sarılandır ana. Nerede bir şehit varsa..

DEVLET BAHÇELİ KURULTAYDA KONUŞTU

MHP Lideri Devlet Bahçeli “ Analar Bacılar “ kurultayında konuştu.  Bahçeli sözlerine şu şekilde devam etti.

Giymeyen giydiren, sabahlara kadar beşiğini sallayan yavrusuna şefkatle sarılandır ana. Nerede bir şehit varsa feryat eden bir ana var. Onlar şehit anasıdır, onlar kahraman anasıdır, onlar kınalı kuzularını vatana feda eden gül yüzlü analardır.

3 Eylül 2019 tarihinde bir grup ana oturma eylemine başlamıştır. Çocuğunu HDP’liler aracılığı ile dağa kaçırıldığını söyleyen Hatice ana ilk taşı atmış, evladına kavuşmuştur. Evlat nöbetindeki ailelerin sayısı 250’ye ulaştı. Dağa kaçırılanlardan 32’si geri dönmüştür.

HDP terörizmin siyasi organizasyonudur. HDP’nin ön kapısından giren arkadan silahlanarak çıkmaktadır. Hiç kimse aklımızla alay etmesin. HDP ile ortaklık PKK ile ortaklıktır.

Kürt kökenli kardeşlerim bu oyunu bozacak. HDP’nin kapatılması anaların yüreklerine su serpecektir. PKK’nın HDP isimli ayağı kırılmalıdır. Bunlar çocuk kaçakçısı, uyuşturucu kaçakçısıdır.

2020 yılında 550 kadın cinayete kurban gitmiştir. 2021’in ilk 9 ayında 100 yakın kadın hayatını kaybetmiştir. İslam samimiyettir, masum bir cana kıyan bütün insanlara kastetmiştir.

Kadınların katiline seyirci kalamayız. Kadına şiddetine son vermeden demokratik ve insani gelişmeyi tam olarak gerçekleştiremeyiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)