TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Genel

DEVLET BAHÇELİ KILIÇDAROĞLU’ NU UYARDI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Siyaset Okulu Sertifika Töreni’nde konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Bahçeli, “Kılıçdaroğlu, uyarmadı deme, tecrübe etmediğin sularda yüzersen dibi boylarsın” dedi. MHP..

DEVLET BAHÇELİ KILIÇDAROĞLU’ NU UYARDI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Siyaset Okulu Sertifika Töreni’nde konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Bahçeli, “Kılıçdaroğlu, uyarmadı deme, tecrübe etmediğin sularda yüzersen dibi boylarsın” dedi.

MHP Lideri konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; Ekonomik sorunları büyütüp enflasyon mühimmatıyla ülkemizi yaylım ateşine tutan sorumsuzlar aslında ne insanımızı tanrılar ne rızkı bilirler ne tarihimizi okurlar ne de ekonomiden anlarlar. Bizim sadece ekonomi hayatımız yoktur bir toplum, bir inanç, akıp giden sosyal ve milli bir hayatımız vardır. Ve sınıflandırılması tarihi haklarımıza, kimliğimize, varlığımıza gasp etmektir.

Siyaset arenasında akletmek şöyle dursun aklını ve ahlakını iki paralık eden zevatın Türkiye’ye pusu kurup istiklalimizi ateşe vermesine seyirci kalmayacağız, tepkisiz durmayacağız alayının her cephede karşılarına geçeceğiz. Siyaset eğer çözülmeye kapı aralarsa siyaset olmaktan çıkacak kriminal bir akaya dönüşecektir. Siyaset eğer ihanete çanak tutarsa gerçek manasından soyutlanıp ülkenin güvenlik sistemine mayın döşeyen çok tehlikeli hale bürünecektir. Siyaset yapmanın bir ahlakı vardır. Siyaset yoksa savaş söz konusudur. Demokrasiyi ağızlarından düşürmeyen hatta utanç duvarı gibi olan meydanda olan lekeli yüzlere bakınız her şeyden evvel milletin iradeisne karşı ileri düzeyde hazımsız ve saygısızdırlar.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)